Laminacja rzęs i brwi - O matko pomadko!

Laminacja rzęs i brwi

Autor: Małgorzata Stenka
Laminacja rzęs i brwi

Co to jest laminacja?

Laminacja to idealny zabieg dla osób, które chcą ujarzmić swoje niesforne włoski i uzyskać efekt pięknych i zadbanych brwi oraz rzęs. Zabieg ten przeznaczony jest zarówno dla posiadaczek grubych, sztywnych włosków brwi jak i dla cienkich i delikatnych. Cudownie je zregeneruje i odżywi. Dzięki zaczesaniu włosków brwi w górę stają się one optycznie grubsze i gęstsze. Rzęsy zaś stają się podkręcone i wydłużone, dzięki czemu twoje spojrzenie nabiera wyrazistości.

Na czym polega zabieg?

Sam zabieg jest całkowicie bezbolesny, który polega na rozerwaniu wiązań dwusiarczkowych w strukturze włosa, aby w kolejnym etapie utworzyć nowe, dzięki czemu następuje zmiana kształtu i kierunku wzrostu włosa. W kolejnych etapach stylistka nakłada silnie regenerujące produkty, które mają za zadanie odżywić, zregenerować, poprawić kondycję oraz elastyczność włosa.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt laminacji utrzymuje się do około 6 tygodni.

Czy można wykonać laminację brwi, gdy mamy wykonany makijaż permanentny?

Jeśli makijaż permanentny jest w pełni wygojony to nie ma przeciwskazań do wykonania laminacji brwi.

Czym różni się laminacja a lifting?

Laminacja ma za zadanie podkręcić, unieść i odżywić strukturę włosa poprzez nałożenie substancji silnie regenerujących. Po zabiegu rzęsy są podkręcone, uniesione, a do tego nawilżone i odżywione.

Lifting ma za zadanie jedynie podnieść i trwale podkręcić rzęsy. Jest to pierwszy etap laminacji rzęs.

Przeciwwskazania do zabiegu laminacji:

– świeżo wykonana henna oraz regulacja brwi

– zabiegi złuszczające wykonane przed zabiegiem laminacji tj. mikrodermabrazja, peelingi chemiczne, terapia preparatami zawierającymi retinol

– choroby wirusowe, grzybicze i bakteryjne

– stany alergiczne skóry

– świeżo wykonany makijaż permanentny ( należy odczekać 6 tygodni od zabiegu )

– choroby o nieznanej etiologii wskazujące na nadmierne wypadanie włosków

– podrażnienia, przerwana ciągłość naskórka w miejscu wykonania zabiegu

Przyczyny niepowodzeń podczas zabiegu laminacji:

– Przyjmowanie antybiotyków

– chorobowe zmiany hormonalne

– ciąża i karmienie piersią

– bardzo tłusta skóra

Po zabiegu laminacji rzęs należy pamiętać, aby 24h po zabiegu nie moczyć brwi lub rzęs, unikać solarium, sauny, kosmetyków z zawartością alkoholu oraz zabiegów w obrębie twarzy tj. mikrodermabrazja.

Marzysz o tym, aby Twoje brwi były idealnie ułożone, zadbane, szersze oraz pełniejsze? A Twoje rzęsy pięknie uniesione, podkręcone oraz pogrubione? Możesz umówić się na laminację w Bytowie w tym miejscu: kliknij tutaj.


Udostępnij na


Udostępnij na


Zobacz inne artykuły

Drogeryjne kosmetyki do makijażu cery suchej

Drogeryjne kosmetyki do makijażu cery suchej

Twoja skóra jest napięta, matowa i szorstka. Dokucza Ci łuszczenie się skóry, swędzenie lub pieczenie? to prawdopodobnie jesteś posiadaczką cery suchej. Przyczyną powstania cery suchej są czynniki genetyczne, zmiany hormonalne, nieodpowiednia pielęgnacja twarzy lub niekorzystne czynniki atmosferyczne. Bez względu na przyczyny należy zwrócić szczególną uwagę na pielęgnację i precyzyjnie dobierać zarówno kosmetyki pielęgnacyjne jaki i […]

więcej
Laminacja rzęs i brwi

Laminacja rzęs i brwi

Co to jest laminacja? Laminacja to idealny zabieg dla osób, które chcą ujarzmić swoje niesforne włoski i uzyskać efekt pięknych i zadbanych brwi oraz rzęs. Zabieg ten przeznaczony jest zarówno dla posiadaczek grubych, sztywnych włosków brwi jak i dla cienkich i delikatnych. Cudownie je zregeneruje i odżywi. Dzięki zaczesaniu włosków brwi w górę stają się […]

więcej

Skontaktuj się

O matko pomadko
ul. Wąska 2
77-100 Bytów
+48 732 267 649

Wyślij nam wiadomość

    Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych zawartymi w naszej Polityce prywatności.